سوالات متداول

۱ – آیا زبان نگارش مقاله انگلیسی است؟

پاسخ : خیر – زبان نگارش مقاله به زبان فارسی می باشد.

۲ – چه مدارکی جهت ارسال مقاله لازم است؟

پاسخ : تنها فایل word و pdf در یک پوشه (folder ) به فرمت zip جهت ارسال از طریق فرم شماره ۱ در صفحه ارسال مقاله و یا ارسال به ایمیل کنفرانس به آدرس : ۲inpeir@gmail.com انجام شود.

۳ – ایمیل کنفرانس چیست؟

۲inpeir@gmail.com

۴ – آیا پرداخت حتما باید بصورت حضور در شعبه های بانکی باشد یا می توان کارت به کارت کرد؟

پاسخ :در صورت تایید پذیرش مقاله می توانید در آدرس هزینه های کنفرانس مبلغ داوری ( در صورت نیاز هزینه پست و یا CD) را به شماره حساب یا کارت اعلامی کنفرانس بصورت پرداخت در شعبه،کارت به کارت و یا استفاده از اپلیکیشن های موبایلی پرداختی مانند بله،آپ و …. استفاده نمایید.سپس با استفاده از اسکرین شات ( عکس از صفحه گوشی ) تصویر رسید بانکی را به همراه عنوان مقاله از طریق فرم شماره ۲ این صفحه ارسال نمایید.درصورتی که به هردلیلی نتوانستید،میتوانید عنوان مقاله+تصویر رسیدپرداختی را به ایمیل کنفرانس به ادرس : ۲inpeir@gmail.com ارسال نمایید.تاکید می گردد نیازی به اسکن رسید پرداختی نمی باشد و اسکرین شات ( تصویر از صفحه گوشی ) و یا عکس واضح از رسید پرداختی ( پرداخت در شعبه ) جهت ارسال کافی است.

۵ – آیا میتوان هزینه خدمات را به همراه هزینه آپشن انتخابی خودم یکجا واریز کنم؟

پاسخ : بله.با مثالی توضیح می دهیم.

پاسخ :هزینه داوری مقاله = ۱۳۰۰۰۰ معادل صدوسی هزارتومان + تمایل دارم گواهی/گواهی ها را بصورت پستی دریافت کنم،بنابراین طبق اعلام صفحه هزینه کنفرانس مبلغ پست = ۳۰۰۰۰ معادل سی هزار تومان می شود.در مجموع هزینه پرداختی = ۱۶۰۰۰۰ معادل صدوشصت هزارتومان می شود.پس شما می توانید یکبار مبلغ ۱۶۰۰۰۰ تومان را واریز و هنگام ارسال رسید یا تکمیل فرم پرداخت اعلام نمایید هزینه پرداختی بابت پذیرش داوری+هزینه پستی می باشد.

۶ – آیا جهت پرداخت حتما باید از کارت خودم پرداخت کنم؟

پاسخ :خیر-از هر کارتی مورد قبول است. فقط تاکید می گردد پس از پرداخت نسبت به اعلام پرداخت بصورت تکمیل فرم پرداخت و یا اعلام به ایمیل کنفرانس اقدام نمایید.

۷ – آیا مدارک کنفرانس حضوری می باشد؟

پاسخ :بله،در این دوره ، مدارک اعلامی شامل گواهی پذیرش مقاله + گواهی حضور می باشد.به عبارت دیگر مدارک پذیرش مقاله بصورت گواهی حضور انجام میگردد.این امر جهت بهره مندی حداکثری پژوهشگران گزامی از نمرات علمی انجام می شود.همانطور که می دانید گواهی های غیر حضوری دارای نمرات کمتر از حضوری می باشد و همچنین ارزش چندانی نسبت به گواهی حضوری ندارند.به غیراز این مورد ، گواهی های صادره بصورت پذیرش از نوع سخنرانی خواهد بود که بالاترین نمره علمی را دارامند است.

۸ – آیا پذیرش حضوری دارای هزینه دیگری است؟

پاسخ : خیر – هزینه ها فقط و فقط در صفحه هزینه های کنفرانس درج شده است و پژوهشگران هیچگونه هزینه دیگری پرداخت نخواهند کرد.

۹ – آیا حضور نویسنده/نویسندگان مقالات در روز اختتامیه الزامیست؟

پاسخ :خیر – در صورت عدم حضور نیز گواهی های ایشان صادر و ارسال می گردد.

۱۰ – آیا امکان دارد گواهی پذیرش مقاله زودتر از تاریخ اختتامیه صادر و ارسال گردد.

پاسخ:بله – گواهی پذیرش مقاله ( در صورت تایید داوری )، پس از پرداخت هزینه صادر و به ایمیل ارسال کننده ارسال می گردد.افرادی که تمایل به دریافت پستی دارند در صورت پرداخت هزینه پستی ، پس از اختتامیه برای ایشان پست می گردد.

۱۱ – چه تفاوتی بین گواهی پستی و گواهی ارسالی به ایمیل صادر کننده وجود دارد.

پاسخ :هیچ تفاوتی بین گواهی پستی و گواهی ایمیلی به هیچ صورتی وجود ندارد.گواهی ارسالی به ایمیل در اندازه A4 بوده و پژوهشگران می توانند آنرا بصورت رنگی بدون هیچ تنظیم اضافه ای پرینت رنگی بگیرند.گواهی پستی از طرف دبیرخانه نیز دقیقا به همین شکل خواهد بود.

۱۲ – چه مقاطع تحصیلی امکان ارسال مقاله دارند؟

پاسخ : کلیه مقاطع تحصیلی از کاردانی تا دکترا امکان ارسال مقاله دارند.

۱۳ – ایا حتما باید رشته ام جز رشته های علوم انسانی باشد تا در این کنفرانس مقاله بفرستم؟

پاسخ : خیر – تمامی رشته ها امکان ارسال مقاله دارند.

۱۴ – آیا حتما باید دانشجو باشم برای ارسال مقاله؟

پاسخ : خیر – کلیه دانشجویان و فارغ التحصیلان تمامی رشته ها امکان ارسال مقاله دارند.

۱۵ – آیا فقط یک نفر می تواند نویسنده مقاله باشد؟

پاسخ : خیر – تعداد نویسنده/نویسندگان می تواند بیش از یک نفر نیز باشد.

۱۶ – در گواهی پذیرش مقاله من نوع پذیرش سحنرانی درج شده ، آیا در صورت عدم حضور در اختتامیه نوع پذیرش گواهی من به پوستر تغییر پیدا می کند؟

پاسخ : بالاترین نوع امتیاز علمی مقالات ، سطح کنفرانس ،پذیرش بصورت سخنرانی می باشد.با توجه به برگزارکننده و همراهان علمی و معنوی دومین کنفرانس ( از جمله دانشگاه های دارای پذیرش مقاله از این کنفرانس در دوره های قبلی نمایه شده در سیویلیکا)،دبیرخانه کنفرانس تصمیم گرفته است جهت بهره مندی پژوهشگران از حداکثر امتیازات پذیرش مقالات ، کلیه مقالات در صورت پذیرش مقاله ، بصورت سخنرانی (نوع پذیرش در گواهی پذیرش مقاله بصورت سخنرانی )پذیرش می شوند.همچنین در گواهی زودتر از موعد ارسالی نیز نوع پذیرش مقاله : سخنرانی درج خواهد شد.به عبارت دیگر نوع پذیرش ( حتی در صورت عدم حضور نویسنده/نویسندگان مقاله/مقالات در اختتامیه به هر دلیلی ) به صورت حضوری خواهد بود که طبیعتا دارای نمرات علمی بالاتری نسبت به نوع پذیرش غیرحضوری می باشد.

۱۷ – آیا می توانم بیش از یک مقاله ارسال کنم؟

پاسخ:بله ، امکان ارسال بیش از یک مقاله وجود دارد.

۱۸ – آیا جهت نمایه سازی مقالات در سیویلیکا باید هزینه جدا پرداخت شود؟

پاسخ : خیر،هیچ هزینه ای برای نویسندگان نخواهد داشت،هزینه های کنفرانس فقط در صفحه هزینه های کنفرانس درج شده است و نویسنده/نویسندگان هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهند کرد.همچنین ارسال مقالات به سایت محترم سیویلیکا جهت نمایه سازی ( همانند دوره قبل ) توسط دبیرخانه انجام می گردد.