ارسال مقاله

پروسه ارسال مقاله چگونه است؟

لطفا توضیحات این صفحه را با دقت بخوانید،سعی شده است تا به ساده ترین نحو ممکن امکان ارسال مقاله و اطلاع از نتیجه داوری برای شما پژوهشگر گرامی ایجاد شود.پروسه ارسال مقاله و دریافت نتیجه داوری ( در صورت تایید داوری و دریافت گواهی پذیرش مقاله ) در دو بخش الف ) ارسال مقاله و ب) پس از دریافت تایید داوری به صورت کامل توضیح داده شده است.

الف ) ارسال مقاله

۱ – ابتدا مقاله را طبق فایل راهنمای نگارش مقاله ( از اینجا دانلود کنید ) موجود در سایت آماده نمایید.

۲-دو فایل از مقاله خود تهیه نمایید،یکی به فرمت word و یکی به فرمت pdf .سپس هر دو را در یک folder و بصورت zip فشرده نمایید.(فرمت فشرده سازی rar جهت ارسال از طریق فرم زیر ،امکانپذیر نمی باشد ).توجه بفرمایید به مانند اعلام در دوره های قبل ، مقالات ارسالی جهت محتوا مورد داوری قرار می گیرند و مسیولیت مندرجات آن به عهده نویسندگان می باشد.

۳ – اکنون فرم زیر را تکمیل و روی گزینه ارسال مقاله کلیک کنید.تنها در صورتی مقاله شما ارسال شده است که پیام :مقاله شما با موفقیت به دبیرخانه ارسال شد. را مشاهده کنید.(این پیام بلافاصله در همین صفحه برایتان به نمایش درخواهد آمد،در صورت وجود مشکل نیز در همین صفحه به شما اعلام می گردد.بنابراین پس از کلیک بر روی ارسال مقاله،میبایست منتظر یمانید تا نتیجه را مشاهده فرمایید. ).نتیجه داوری به ایمیلی که در فرم زیر اعلام می فرمایید ارسال می گردد.

 

 

در صورتی که به هر دلیلی نتوانستید مقاله خود را از طریق فرم بالا ارسال نمایید،می توانید آن را به همراه اطلاعات بالا به ایمیل : ۲inpeir@gmail.com ارسال فرمایید.در عنوان ایمیل ارسالی حتما عنوان مقاله ذکر گردد.دقت فرماییددر صورت ارسال به ایمیل،از ارسال چندباره یک مقاله خودداری فرمایید،پس از ارسال ،منتظر نتیجه داوری باشید.ملاک داوری،ارسال مقاله در اولین نوبت خواهد بود.

همچنین درصورت ارسال مقاله از طریق ایمیل،از طرف دبیرخانه به ازای هر ایمیل یا مقاله پیامی مبنی بر دریافت مقاله اعلام نخواهد شد.مجددا تاکید می گردد پس از ارسال هر مقاله ، منتظر نتیجه داوری بمانید.

در صورتی که حداکثر تا ۵ روز کاری پس از ارسال مقاله ، نتیجه داوری به ایمیل فرستنده ارسال نشد می توانید با ایمیل ۲inpeir@gmail.com ،مکاتبه فرمایید.ممکن است به هردلیلی نتیجه داوری در inbox ایمیل شما مشاهده نگردد.در اینصورت پوشه spam ایمیل خود را چک نمایید.

 

ب) پس از دریافت تایید داوری ( در صورت مثبت بودن داوری،تایید اولیه داوری طی حداکثر ۵ روز به ایمیل پژوهشگر اعلام می گردد)

۱ – در صورت تایید داوری مقاله،می بایست هزینه مقاله را طبق بخش هزینه (جهت پرداخت اینجا کلیک نمایید ) واریز نمایید.

۲ – پس از پرداخت هزینه (بصورت کارت به کارت،اینترنت بانک شخصی،پرداخت در شعبه) فرم زیر را حتما تکمیل و ارسال نمایید.

تنها در صورتی اطلاعات پرداخت شما ارسال شده است که پیام :اطلاعات پرداختی شما با موفقیت به دبیرخانه ارسال شد. را مشاهده کنید.(جهت مشاهده پیغام صفحه را به هیچ عنوان نبندید.)